Прочитайте нову статтю засновника Фалуньгун 

Майстра Лі Хунчжи "​Чому існує людствоЗНАЙОМСТВО

З ФАЛУНЬ ДАФА


  
 Всі заняття завжди безплатні 

ПРИХОДЬТЕ НА ОЗНАЙОМЧИЙ ВЕБІНАР


✔️ Обирайте зручний для Вас месенджер або електронну пошту.

✔️ Ви своєчасно отримаєте сповіщення про наступний вебінар.


✔️ Ведучі розкажуть про практику і поділяться власним досвідом занять.

✔️ Ви можете ставити запитання у чаті (дана платформа проводиться у режимі презентації, тобто, у гостей не буде можливості увімкнути камеру або мікрофон).
ОБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС МЕСЕНДЖЕР

ЩО БУДЕ НА ВЕБІНАРІ ?

ЗАГАЛЬНА (СЕРЕДНЯ) ТРИВАЛІСТЬ: від 60 до 90 хвилин.

ПЛАН ЗУСТРІЧІ:

1. Вступ і коротке знайомство (5-10 хвилин).

2. Презентація практики Фалунь Дафа (15-20 хвилин). Альтернативно — за бажанням спільноти будуємо комфортний для всіх план зустрічі.

3. Відео з виконанням п'яти комплексів вправ (33 хвилини).

4. Коротка інформація про путівник для практики — книгу "Чжуань Фалунь" (5-7 хвилин).

5. Коротка презентація покрокової інструкції для самостійного вивчення практики і самостійних занять (5 хвилин).

6. Запитання та відповіді (залежно від кількості запитань). ЩО ТАКЕ ФАЛУНЬГУН 

(ФАЛУНЬ ДАФА)? 

Фалунь Дафа (Фалуньгун) — це практика самовдосконалення духовних і моральних якостей людини згідно з властивістю Всесвіту "Чжень Шань Жень" (Істина-Доброта-Терпіння), яка містить п’ять нескладних для вивчення вправ. Практика передається безплатно серед людей усіх верств суспільства в більш ніж 130 країнах світу.


Посилання на головний сайт Фалунь Дафа.

Посилання на Вікіпедію.

ОЗНАЙОМЧЕ ВІДЕО

П’ЯТЬ ВПРАВ ФАЛУНЬ ДАФА

1. «Будда розтягує тисячі рук»

Заснована на поєднанні рухів розтягування й розслаблення. 

Відкриває енергетичні канали й дає енергії змогу вільно циркулювати в тілі.

2. «Стовп для Фалунь»

Складається з чотирьох статичних поз, кожну з яких потрібно тримати кілька хвилин. 

Вправа підвищує рівень енергії і пробуджує мудрість.

3. «Пронизування до двох полюсів»

Плавні рухи рук угору й униз. 

Вправа дає змогу завдяки енергії Всесвіту за короткий час очистити тіло.

4. «Небесний круг Фалунь»

Відбувається циркуляція енергії по всьому тілу, тобто пробиваються одночасно всі енергетичні канали. 

Виправляються неправильні стани в тілі.

5. «Посилення чудотворства»

Медитація, яка через входження в стан спокою (водночас свідомість повинна залишатися ясною) заново відкриває тіло й розум, таким чином зміцнюючи вроджені здатності й енергетичну міць.

ВІДГУКИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРАКТИКУЮТЬ


– Конні С., Торонто

«Я прийшла займатися Фалунь Дафа, коли мені було 57 років. У той час життя мене дуже втомило. Тепер, через п’ять років, я почуваюся молодшою, мої зморшки майже зникли, а енергія постійно зростає. Самопочуття поліпшилося. Також я стала сильнішою, а мій розум — яснішим»


– Стерлінг Кемпбелл, музикант (David Bowie, Duran Duran та інші)

«Після того, як я почав займатися Фалунь Дафа, за чотири тижні я кинув палити, а також уживати алкоголь і наркотики. Я просто більше цього не робив. Я підняв свої стандарти як особистості — навчився спочатку думати про інших, а вже потім про себе. Тут уся річ у вашому серці»


– Нік Яніцькі, Фенікс

«Фалуньгун дає мені знання й мудрість бути ліпшим сином, чоловіком та другом. Він дає мені змогу робити правильний вибір навіть за важких обставин»

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

1. Чого навчає Фалуньгун?

В основі Фалуньгун лежать принципи Істина, Доброта й Терпіння (або китайською Чжень 真, Шань 善, Жень 忍). Фалуньгун вчить, що це найважливіші властивості Всесвіту. Практикувальники прагнуть утілювати ці властивості у своєму повсякденному житті шляхом медитації і виконання вправ, схожих на ціґун, а також підвищуючи свій моральний рівень.

2. Чи є Фалуньгун релігією?

Практики ціґун, такі як Фалуньгун, є частиною ширшої традиції — практики самовдосконалення. Вона існує в Азії впродовж тисячоліть. У західному світі деякі релігієзнавці можуть класифікувати Фалуньгун як релігію, оскільки він містить теологічне й моральне вчення. Однак Фалуньгун значно відрізняється від релігій у загальноприйнятому розумінні тим, що не передбачає поклоніння, ритуалів чи збору пожертвувань. Люди можуть вільно відвідувати заняття і так само вільно їх залишати, або й узагалі займатися самостійно. Практикувати за власним бажанням можуть усі незалежно від походження.

3. Хто практикує Фалуньгун?

Практикою займаються всі охочі. Хоча Фалуньгун і походить із Китаю, його практикують люди в усьому світі. Сьогодні Фалуньгун займаються мільйони людей різного етнічного, культурного та расового походження, а також усіх соціальних верств суспільства. Навчання проводять волонтери в понад 130 країнах світу. Книги Фалуньгун перекладено 40 мовами, і вони безкоштовно доступні в Інтернеті.

4. Скільки людей практикує Фалуньгун?

На початку 1999 року представники уряду Китаю та державні ЗМІ підрахували, що в Китаї Фалуньгун практикувало від 70 до 100 мільйонів осіб. Сьогодні, хоча практикувальники Фалуньгун і є в понад 130 країнах світу, важко назвати точну кількість, бо в цій практиці немає поняття членства.

5. Хто заснував Фалуньгун?

Фалуньгун уперше оприлюднив пан Лі Хунчжи, який родом із Чанчуня (Китай). Зараз він живе в Сполучених Штатах Америки. Його п’ять разів номінували на здобуття Нобелівської премії миру, Європарламент висував його кандидатуру на присудження Премії Сахарова за свободу думки. Він також є лауреатом Міжнародної премії за свободу віросповідання (Freedom House, США).

6. Чому Фалуньгун заборонений у Китаї?

У 1990-х роках Фалуньгун був дуже популярним у Китаї і дістав високу оцінку й отримав нагороду від тогочасного уряду. Однак у 1999 році кілька чільних керівників комуністичної партії Китаю розпочали проти цієї практики насильницьку кампанію придушення. Вони так учинили, бо побачили стрімке зростання популярності Фалуньгун. А також відчули, що те, що Фалунь Дафа приділяє велику увагу моральності й традиційній китайській культурі, може загрожувати атеїстичному комуністичному режимові, який значною мірою керує за допомогою контролю і страху. 

Багато інсайдерів також зазначають, що тогочасного лідера Китаю Цзян Цземіня особисто обурила популярність Фалуньгун. Він побоявся, що вона може знівелювати його старання залишити про себе довговічну славу. 

Уряди всього світу та правозахисні групи, зокрема Amnesty International та Human Rights Watch, закликають комуністичну партію Китаю припинити переслідувати Фалуньгун. Вони засудили репресії як незаконний напад режиму на мирну групу людей.

7. Чим Фалуньгун відрізняється від Фалунь Дафа?

Фалунь Дафа й Фалуньгун — це одна й та ж практика. Фалунь Дафа — загальноприйнята назва, а Фалуньгун — більш розмовний термін, який популярний у Китаї. Українською мовою «Фалунь Дафа» можна перекласти як «Великий Закон Фалунь» або «Великий Закон Колеса Закону».ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ З ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ НА ОЗНАЙОМЧИЙ ВЕБІНАР