9-денний курс лекцій Фалунь Дафа

Майстер Лі читає лекції в Ухані, Китай (1993 рік)


9-денні лекції Фалунь Дафа — це відеозаписи лекцій засновника Фалунь Дафа, майстра Лі Хунчжи, який викладав практику по всьому Китаю в 1992-1994 роках. Останні семінари, що відбулися в місті Гуанчжоу, було записано, і саме вони доступні для перегляду онлайн.


Лекції охоплюють надзвичайно велику кількість тем, зокрема такі: вдосконалення характеру, питання утрати й набуття, розвиток чистого і безтурботного розуму та інші. У результаті відвідування лекцій багато людей відчули позитивні зміни у фізичному, психологічному та духовному плані.


Майстер Лі розповідає:


"Якщо ти хочеш удосконалюватись на високі рівні, але не маєш Закону високого рівня, що був би тобі путівником, то ти не зможеш удосконалюватись. Це як у здобутті освіти: якщо ходиш до університету з підручниками початкової школи, то все ще лишаєшся учнем початкової школи...

Цігун на цьому не закінчується. Цігун — це самовдосконалення, дещо багатогранне та глибоке за змістом. До того ж різні рівні мають різні Закони. Тому це не схоже на відомі нам зараз вправи з Ці."

(Лекція перша, книга "Чжуань Фалунь")

Лекції Фалунь Дафа допомогли мільйонам людей у понад 150 країнах стати добрішими та здоровішими. Багато людей краще усвідомили себе та зрозуміли світ, у якому ми живемо.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВІДЕОЛЕКЦІЙ ФАЛУНЬ ДАФА

НА НАСТУПНИЙ МІСЯЦЬ (за київським часом):


НА ЕТАПІ ФОРМУВАННЯ.ПРЯМЕ ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ВХОДУ НА ЛЕКЦІЇ (ВХІД ВІЛЬНИЙ, БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ): 

https://livewebinar.com/595-281-920/2d9ac0e4bbd2a59f6701347221360b0d


або переходьте, натиснувши на кнопку

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

ПІДПИСАТИСЯ НА ЧАТ-БОТ У ТЕЛЕГРАМ,  

ЩОБ ВЧАСНО ОТРИМУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ:


ПІДПИСАТИСЯ НА ЧАТ-БОТ