Ужгород. Люди отримують користь після відвідування ознайомчого семінару Фалунь Дафа 
Практикувальники Фалунь Дафа з України та Австрії 17 та 18 лютого провели заняття, щоб познайомити мешканців міста Ужгорода з практикою вдосконалення свідомості та тіла Фалунь Дафа. Близько 20 осіб відвідали заходи, під час яких практикувальники представили принципи Фалунь Дафа та розповіли про практику. Учасники зазначили, що, коли вони виконували вправи, то відчували сильну енергію. Ужгород є адміністративним центром Закарпатської області на Західній Україні. Практикувальники зустрілися тут, щоб познайомити місцевих мешканців із красою Фалунь Дафа.

Учасники семінару відчувають енергію та умиротворення

Під час дводенного ознайомчого семінару практикувальники показували учасникам відео, де засновник Фалунь Дафа Майстер Лі Хунчжі навчає п'яти комплексам вправ. Вони також розповідали про принципи вчення та про переслідування його послідовників у Китаї. Потім усі разом виконували вправи та обмінювалися досвідом.

Знайомство з Фалунь Дафа в перший день семінару


Навчання першому комплексу вправ


Навчання медитації


Багато учасників, які відвідали заняття, сказали, що після вивчення вправ відчули енергію та умиротворення. Надія, учасниця семінару, сказала: «Я довго шукала свого духовного шляху. Завдяки цій презентації та навчанню вправ я відчула, що це саме те, що я шукала».

Навчання другому комплексу вправ


Перед семінаром практикувальники проводили ознайомчі заходи біля річки Уж у центрі міста, де демонстрували вправи та роздавали інформаційні матеріали.

Демонстрація вправ біля річки Уж у центрі Ужгорода


Багато перехожих з радістю брали матеріали та цікавилися Фалунь Дафа. Одна дівчина довго спостерігала за практикувальниками, а потім спитала, де можна навчитися вправ. Їй сказали, що ознайомчий семінар відбудеться за годину. Вона записала адресу і за годину відвідала семінар.

Йога-студія приймає у себе ознайомчий семінар Фалунь Дафа

Ознайомчий семінар проводили у йога-студії Sky Lotus (Небесний лотос). Обидві засновниці цієї студії, Ніна та Людмила, відвідали заняття.

Причому обидві жінки дізналися про Фалунь Дафа в різні часи ще влітку 2023 року, коли кілька практикувальники з України та Латвії спеціально зустрілися в Ужгороді, щоб продемонструвати вправи в одному з парків.

Людмила працювала у прилеглому кафе. Вона вийшла надвір відпочити і, побачивши практикувальників, була дуже схвильована. Але на той час вона не змогла відлучитися з робочого місця, щоб більше дізнатися про практику.

Практикувальники виконують вправи у парку Ужгорода влітку 2023 року


Ніна проходила повз практикувальників, і вони подарували їй квітку лотоса з підвіскою про Фалунь Дафа. Ніна була дуже рада і сказала, що вона щойно відкрила йога-студію під назвою Sky Lotus («Небесний лотос»). Вона подумала, що це чудовий збіг і, можливо, не випадковий. Ніна запросила практикувальників до своєї студії, щоб вони провели заняття та продемонстрували вправи Фалунь Дафа.

Коли практикувальники шукали місце для проведення семінару, вони згадали цей випадок і зв'язалися з Ніною. На той час з'ясувалося, що друга засновниця студії — це та сама Людмила з кафе, яка так хотіла більше дізнатися про Фалунь Дафа, і тепер їй випала ця можливість.

Після семінару місцеві практикувальники започаткували в Ужгороді регулярний пункт практики Фалунь Дафа, де нові практикувальники можуть виконувати вправи.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА

ТЕЛЕГРАМ АБО ВАЙБЕР

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ НА ОЗНАЙОМЧИЙ ВЕБІНАР ФАЛУНЬ ДАФА