Відгуки з усього світу про наші онлайн-заняття з Фалунь Дафа

Онлайн-класи, які знайомлять з Фалунь Дафа, стали дуже популярними з жовтня 2019 року. Станом на жовтень 2023 року понад 50 000 осіб із 156 країн та регіонів вивчали практику онлайн. За словами Лей Шичжуна, практикувальника-координатора в Канаді, наразі існує 32 команди 28 мовами, які знайомлять нових учнів з Фалунь Дафа. Члени цих команд проживають у різних країнах та регіонах: у Північній та Південній Америці, в Азії, Європі, Океанії, на Близькому Сході та в інших частинах світу.

Згідно з частковою статистикою команд з Північної Америки (англійська, французька, хінді, бенгалі), близько 135 000 осіб з 201 країни та регіону зареєструвалися на онлайн-класи, і понад 50 000 зі 156 країн та регіонів фактично відвідали заняття.

Ці країни та регіони охоплюють Європу, Азію, Америку, Австралію та Африку. 


"Фалунь Дафа це шлях до істини"

Нові учні зазвичай залишають коментарі після кожного заняття, дякують Фалунь Дафа та його засновнику Майстру Лі.

«Інструкціям цього класу легко дотримуватись, і мені сподобався кожен, хто проводив ці заняття. Вони зверталися прямо до мого серця. Я сподіваюся, що колись зможу відповідати вимогам до волонтерів, щоб знайомити інших із цією практикою. Фалунь Дафа несе істину для всіх і для кожного», — написала Саллі Ренсом.

Вона зазначила також, що вдячна долі за те, що Фалунь Дафа став частиною її життя. «Я відчуваю глибоку подяку. Я також сподіваюся, що зможу познайомити із цією практикою своїх дітей, онуків та друзів», — написала вона.


Потужна енергія

Кармен Діас підкреслила, що заняття пройшли набагато краще, ніж вона очікувала. «Я відразу відчула, як енергія рухається по всьому моєму тілу, і почала відчувати, що розслабляюся, але при цьому наповнена енергією, написала вона. Це було унікально та потужно. Навіть деякі болі у моєму тілі почали зникати. Дуже дякую за те, що поділилися цією практикою».


Фізичне покращення

Дженніфер Башоу розповіла, що Фалунь Дафа фундаментально змінив її. «Під час написання цього відгуку, мені просто хотілося плакати. Це було як чари, і я важко можу повірити у відчуття того, що на мене з Небес спустилася зірка», написала вона.

«Я поділилася з багатьма людьми відео, які знайомлять з Фалунь Дафа, тому що сподіваюся, що це принесе їм користь, як і мені. Я така щаслива і вдячна, що можу щоранку виконувати вправи Фалунь Дафа. Через кілька днів я побачила і відчула значну різницю у стані свого тіла та спини», додала вона.


Поліпшення стану свідомості та тіла

«Заняття мені дуже сподобалися! Інструкціям було легко дотримуватися, і в мене склалося таке відчуття, що все було чесно та щиро, написала Мері Демпсі. Я така рада вивчити цю практику, яка допомагає покращити розум і тіло».

Вона сказала, що в минулому записувалася на незліченну кількість онлайн-занять [інших практик], що завжди викликало у неї почуття розчарування та незадоволеності. «Я думаю, що це [Фалунь Дафа] справжня річ, і я дуже рада почати займатися… Велике вам дякую», написала вона.

 

«Фалунь Дафа це те, що завжди буде потрібно світові»

Один із учасників написав: «Мені сподобався цей клас, який м'яко познайомив мене з Фалунь Дафа. Моя свідомість спокійна, а тіло розслаблене».


Одна жінка на прізвище Вашингтон написала: «Мені сподобалося все в цьому онлайн-класі. Це було дуже інформативно, добре складено, і інструкції на кожному етапі були добре підготовлені. Практикувальники як чоловіки, так і жінки добре продемонстрували різні позиції. Я порекомендую це заняття іншим. Фалунь Дафа це те, що завжди буде потрібно світові».

Дев'ятиденний курс відеолекцій Фалунь Дафа

За словами Лея, окрім чотирьох онлайн-класів щотижня, англійська команда в Північній Америці також щомісяця показує відеозапис дев'ятиденного курсу лекцій Майстра Лі. На кожну сесію зареєструвалося близько 200 осіб.

Чимало відвідувачів були вражені практикою Фалунь Дафа. Кімі, який двічі відвідав дев'ятиденний курс відео лекцій, залишив таке повідомлення: «Це дуже пізнавально. Майстер Лі навчив мене багатьом речам, про які я не мав жодного поняття і навіть не знав, що й у кого спитати. Тепер я вивчив їх усі. Начебто мій мозок виправили та розширили його можливості».

Китайський учасник перегляду написав: «Я не дуже добре говорю англійською, тому мені потрібно більше часу, щоб зрозуміти зміст дев'ятиденних лекцій. Але мені це дуже сподобалося, тому що лекції торкнулися мого серця. Дуже дякую за організацію цього заходу».

 

Від навчання до представлення Фалунь Дафа іншим

Кароліна Авендано, студентка Університету Калгарі, одного разу у листопаді 2020 року побачила у кафе листівку про Фалунь Дафа. Зацікавившись онлайн-курсом, вона записалася та почала вивчати вправи. Через три дні вона виявила, що в неї знову почалися регулярні менструації, які припинилися більше року тому.

Пізніше вона відвідала дев'ятиденний семінар відео лекцій Фалунь Дафа онлайн та переглянула відео лекції Вчителя Лі. Вона також поїхала до центру міста Калгарі та навчилася там виконанню вправ. Практикувальник Фалунь Дафа дав їй Книгу Фалуньгун англійською мовою, а інший практикувальник запропонував приєднатися до онлайн-групи вивчення Фалунь Дафа.

Крім покращення здоров'я, Кароліна помітила, що її характер також значно покращився. Її стосунки з членами сім'ї гармонізувалися, і тепер вона завжди намагається допомогти їм.

Позитивні зміни, що відбулися з Кароліною Авендано: до (ліворуч) та після (праворуч) практики Фалунь Дафа


У минулому Кароліна лише прагнула задовольняти матеріальні інтереси і завжди оцінювала свої успіхи за своєю результативністю. Після початку практики Фалунь Дафа вона змінилася і почала прагнути досягнути внутрішнього спокою, якого, за її словами, їй не вистачало довгий час.

Вона сказала, що користь, яку вона отримала від Фалунь Дафа, спонукала її познайомити з цією практикою інших. Кароліна вважає, що світ перебуває у хаосі через війни, соціальні та економічні кризи, тому люди шукають внутрішнього світу та надії на зміни.

Деякі люди шукають способи покращити своє здоров'я, а інші прагнуть знайти мету життя та принципи, якими вони могли б керуватися у житті. Дівчина наголосила, що Фалунь Дафа надав людям і те, й інше.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА

ТЕЛЕГРАМ АБО ВАЙБЕР

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ НА ОЗНАЙОМЧИЙ ВЕБІНАР ФАЛУНЬ ДАФА