Значний оздоровчий ефект Фалуньгун підтверджено науковими дослідженнями









Китай здавна славився своєю незвичайною традиційною медициною та духовними практиками. Однією з найпопулярніших практик стала система самовдосконалення Фалуньгун (Фалунь Дафа), яка широко поширилася у 90-х роках минулого століття. Увагу людей привернули всім зрозумілі принципи цього стародавнього вчення: Правда, Доброта, Терпіння та чудовий оздоровчий ефект практики.












З уст в уста передавалися дивовижні історії про одужання завдяки Фалуньгун, тому на лекції молодого, дуже доброзичливого майстра цігун, якого звали Лі Хунчжи, люди приходили натовпом. До 1999 р. Фалуньгун у Китаї практикували вже майже 100 млн. чоловік.

Але коли після перепису населення стало відомо, що кількість послідовників Фалуньгун перевищує кількість членів компартії Китаю (КПК), голова тогочасного КПК Цзян Цземінь злякався такої популярності Фалуньгун. У ЗМІ було розгорнуто кампанію дискредитації з метою зневажити цю практику самовдосконалення. У липні 1998 р. у пресі з'явилася "Резолюція з розслідування Фалуньгун" за підписом Міністерства оборони. За практикувальниками Фалуньгун почалося стеження.

Проте у жовтні 1998 р. Пекінський Зіжуаньський центр сприяння Фалуньгун провів соціологічне дослідження про вплив цієї практики на організм людини.

584 практикувальників Фалуньгун, 174 чоловіки та 410 жінок, заповнили анкети з 700 питань. Аналіз вчених і лікарів показав, що 96,5% учасників дослідження завдяки Фалуньгун позбулися хвороб, що були раніше, симптоми хвороб зникли або були ослаблені.


Але незважаючи на абсолютну аполітичність практики та користь для всього суспільства в плані підвищення моральності та оздоровлення, 20 липня 1999 р. КПК розпочала безпрецедентне переслідування Фалуньгун, яке продовжується і сьогодні. За минулі 24 роки було замучено до смерті, стали інвалідами мільйони ні в чому не винних людей. Багато хто втратив життя внаслідок насильницького вилучення їхніх органів для пересадки багатим пацієнтам та чиновникам КПК.

Влада Китаю поширює брехливу пропаганду і за кордоном з метою виправдати незаконні репресії, але, незважаючи на це, сьогодні люди практикують Фалуньгун більш ніж у ста країнах світу. А покращення їхнього здоров'я спонукало вчених та лікарів Заходу розпочати дослідження впливу Фалуньгун на здоров'я людини.


Результати досліджень

1. Маргарет Трей з Південної Австралії в рамках докторської дисертації провела опитування, результати якого було опубліковано у 2016 р. у журналі VISTAS ONLINE ACA KNOWLEDGE CENTER та у книзі «Розважлива практика Фалуньгун: медитація для здоров'я і не тільки для здоров'я». З'ясувалося, що відмінним своє здоров'я вважали 76% опитаних практикувальників Фалуньгун, тоді як тільки 19% тих, хто не займається практикою Фалуньгун того ж віку, вважали своє здоров'я відмінним.

Лікар Трей опублікувала інтерв'ю художника-реставратора Барбари Шефер, яка розповіла, як у 2003 р. у Мельбурні під час реставрації церкви вона впала на бетонну підлогу з висоти понад 6 метрів. Приречена на страждання та інвалідність Шефер почала вивчати книги Фалунь Дафа і практикувати Фалуньгун, що призвело до її повного одужання.


2. У 2000 р. команда дослідників з транснаціональної фармацевтичної компанії Novartis (Швейцарія) почала спостереження за 152 пацієнтами, які страждали на різні види онкології: лейкемію, рак печінки, легенів, шлунка, підшлункової залози, жовчних шляхів і стравоходу — у всіх хворих був рак останньої стадії.

Усі вони почали практикувати Фалуньгун. Після початку практики тривалість життя учасників дослідження перевищила прогноз лікарів. Через чотири роки 149 зі 152 пацієнтів були живі. 97% повідомили про повне зникнення симптомів захворювання. Результати дослідження опубліковані у журналі Journal of Clinical Oncology.


3. Американські вчені, які вивчали геномний профіль та функції нейтрофілів у практикувальників Фалуньгун, опублікували звіт на сайті Physics Forum, довівши, що практика Фалуньгун може регулювати роботу організму на генетичному рівні.


4. Сьогодні в умовах інфекції COVID-19 позитивний вплив практики Фалуньгун на здоров'я людини є дуже актуальним.

Уродженка Німеччини Деюань з дитинства з батьками практикувала Фалуньгун, дотримувалася принципів цієї системи вдосконалення: Істина, Доброта, Терпіння та регулярно виконувала медитативні вправи. Деюань вступила до університету для вивчення медицини. Під час навчання професор мікробіології провів зі студентами її курсу три експерименти.

Перший та другий експерименти проводилися з метою встановлення ступеня забруднення рук та речей студентів бактеріями та мікробами. Але на руках та предметах Деюань бактерій та мікробів не виявилося. Єдиним поясненням цього могло бути те, що енергія, що генерується практикою Фалуньгун, вбивала шкідливі мікроорганізми на тілі та речах.

Під час третього мікробіологічного експерименту професор попросив студентів культивувати посів слизових виділень з їхнього горла та носа у чашах Петрі. Через кілька днів студенти досліджували використані для експерименту чаші і записали назви виявлених у них бактерій. Деюань виявила у своїй чашці бактерію Staphylococcus lugdunensis.

Коли професор почув, що Деюань виявила цю бактерію, він був приголомшений. Справа в тому, що це був нещодавно відкритий вид бактерій, здатний вбивати шкідливі бактерії, які викликають серйозні захворювання людей. Це природний антибіотик, який знищує "супербактерії" і захищає людину від захворювань.


5. У зв'язку з початком пандемії COVID-19 група американських лікарів та вчених, які працюють у галузі патології та імунології, провела низку досліджень, результатом яких стала публікація у 2022 р. реферату «Потенційні переваги практики Фалуньгун в умовах пандемії COVID-19».

Для дослідження в групу контролю були включені люди, які проживають на Тайвані і займаються вдосконаленням за системою Фалунь Дафа. Дослідження підтвердило, що ці люди ведуть здоровий спосіб життя, не мають шкідливих звичок, таких як алкоголізм, куріння чи наркоманія.

У ході дослідження вчені виявили у послідовників Фалуньгун активний функціональний стан клітин і генів та посилення енергетичного поля клітин. Ці люди менш схильні до захворювання COVID-19, а якщо воно і трапляється, то протікає без ускладнень і часто проходить без будь-якого лікування.

Провести всебічне вивчення всіх аспектів впливу практики Фалуньгун на організм людини вченим ще належить у майбутньому.


Передісторія. Що таке Фалунь Дафа?

Практика Фалунь Дафа (інша назва — Фалуньгун) була представлена громадськості у 1992 році Учителем Лі Хунчжи у місті Чанчуні. Зараз Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї медитативної практики самовдосконалення, яка заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п'ять медитативних вправ, покращили своє здоров'я і характер.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), злякався популярності цієї духовно-оздоровчої дисципліни, побачивши в ній загрозу для атеїстичної ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Веб-сайт Minghui.org підтвердив загибель кількох тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 24-річного переслідування. Згідно з припущеннями, фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув'язнення та тортур за свою віру.

Існують конкретні докази злочинів КПК, пов'язаних із насильницьким вилученням органів у ув'язнених практикувальників Фалуньгун, яких вбивають із метою отримання органів для трансплантації.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліцейських та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА

ТЕЛЕГРАМ АБО ВАЙБЕР

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ НА ОЗНАЙОМЧИЙ ВЕБІНАР ФАЛУНЬ ДАФА