Феномен Фалунь Дафа

(дослідження)





«У здоровому тілі — здоровий дух», — знаменита цитата Ювенала, поета та сатирика епохи давньої Римської імперії. У традиційній культурі багатьох народів Заходу та Сходу велику увагу приділяли моральності людини, як першооснові та запоруці доброго фізичного здоров'я.











Так давня китайська медицина та методи вдосконалення розглядали людину як єдине ціле, вважаючи, що все взаємопов'язане: думки, вчинки та фізичний стан. Тому у східних традиційних практиках самовдосконалення надається велике значення підвищенню моральних якостей.

Сьогодні однією з найпопулярніших у світі стала практика самовдосконалення Фалунь Дафа (Фалуньгун). Вона складається з енергетичних вправ, одна з яких — медитація, і вдосконалення моральності за принципами: Правда, Доброта і Терпіння.

Мільйони людей по всьому світу отримали величезну користь від занять Фалунь Дафа, підвищуючи свою моральність та набуваючи міцного здоров'я. Серед послідовників цієї практики є відомі спортсмени.

Пошук свого шляху

Латиський спортсмен Мартіньш Рубеніс — дворазовий чемпіон Європи, дворазовий віце-чемпіон світу з санного спорту та володар медалі зимових Олімпійських ігор 2006 року в Турині.

Займаючись санним спортом із 9 років, він пізнав багато перемог. Але перемоги не даються легко, виникли проблеми зі здоров'ям. Це звичайна річ професійних спортсменів. Постійні болі у спині — зворотний бік отриманих медалей. Мартіньш згадує, що у 20 років відчував себе на всі 45. Відновитися спортсмену допомогла практика Фалунь Дафа. Через півтора місяці після початку занять він відчув, що всі болі у спині зникли. Ця медитативна практика допомогла йому переглянути свої життєві настанови: «Принцип “Правда-Доброта-Терпіння”, на якому заснована ця практика, дуже змінила мене як людину, а також моє ставлення до життя та інших людей».

На Зимових Олімпійських іграх 2018 р. він уже брав участь як тренер національної збірної. І тут йому знову допомагає практика Фалунь Дафа, яка навчила його більше думати про інших, ніж про себе. Мартіньш упевнений, що високі моральні вимоги, яким він дотримується, допомагають йому тренувати та спрямовувати спортсменів.

Ймовірно, поєднання цих загальнолюдських принципів "Правда-Доброта-Терпіння" зі спокійними медитативними вправами і призвело до того, що практика Фалуньгун стала настільки популярною і поширилася по всьому світу.


Феномен Фалунь Дафа

2003-2004 рр. Гродненським обласним громадським об'єднанням практичних психологів було проведено дослідження спортсменів-лучників, які займаються системою самовдосконалення Фалунь Дафа.

Результати дослідження свідчать про позитивний вплив занять за цією системою на особистість підлітків-спортсменів та покращення спортивних досягнень. У дослідженні брала участь група спортсменів, які займаються системою Фалунь Дафа, і контрольна група спортсменів, які не займалися цією практикою. Результати дослідження показали, що підлітки, які займалися практикою Фалунь Дафа, стали набагато спокійнішими та врівноваженими.
Коли людина вчиться контролювати свої думки, вчинки, намагається бути відповідальною, все це допомагає їй налагодити внутрішній гармонійний стан. Коли ти в ладу з собою, зі своїми думками, то і в ладу зі своїм тілом.
Через два роки ці спортсмени виконали нормативи майстрів спорту, хоча зазвичай для підготовки майстра спорту потрібно близько п'яти років.


Дане дослідження було представлено на IV Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегративні напрямки у традиційній народній медицині та психології» (2009 р.). На конференції було запропоновано протестувати спортсмена, який займається системою Фалунь Дафа на апараті, що визначає ауру людини, до виконання вправ і після їх виконання. Отримані результати вразили учасників конференції. Лише за кілька хвилин виконання вправ у людини змінився колір аури, із синього на білий.

 

Наразі мільйони людей більш ніж у 100 країнах світу займаються Фалунь Дафа.

 

Навчитися вправ Фалунь Дафа можна онлайн без оплати.

 

Фалунь Дафа у Китаї

Система Фалунь Дафа отримала широке визнання у всьому світі, і лише в Китаї, на батьківщині цієї практики, вона переслідується владою. Фалуньгун став надзвичайно популярним у Китаї у 90-х роках минулого століття завдяки дивовижному оздоровчому ефекту. До 1999 року кількість тих, хто займається, досягло 70 мільйонів, що набагато перевищило чисельність правлячої в КНР компартії (КПК).

Через побоювання втратити ідеологічний контроль над людьми колишній генеральний секретар ЦК КПК Цзян Цземінь в 1999 році почав незаконні репресії послідовників Фалуньгун, в ході яких мільйони людей були довільно заарештовані і ув'язнені без належного судового розгляду. Ці репресії продовжуються і сьогодні.

Проте уряди та пересічні люди багатьох країн протягом багатьох років виступають проти незаконного переслідування Фалуньгун. У 2020 році 606 законодавців із 30 країн світу звернулися до уряду Китаю із закликом припинити безглузді переслідування цієї мирної практики.


ПІДПИСУЙТЕСЯ НА

ТЕЛЕГРАМ АБО ВАЙБЕР

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ НА ОЗНАЙОМЧИЙ ВЕБІНАР ФАЛУНЬ ДАФА