Відгуки про заняття Фалунь Дафа з Туреччини

У неділю 14 січня 2024 року практикувальники Фалуньгун провели презентацію Фалунь Дафа в Центрі екологічного життя муніципалітету Кадикьой. Вони продемонстрували п’ять комплексів вправ і познайомили відвідувачів із практикою Фалунь Дафа. Послідовники Фалуньгун також розповіли людям про переслідування цієї мирної практики в Китаї. Багато жителів Туреччини того дня почали вивчати вправи, а деякі навіть вирішили почати вдосконалюватися. «Удосконалюватися за Фалунь Дафа — це здорово»

78-річна Суна, домогосподарка, вирішила спробувати виконати вправи через постійний біль у шиї та руках. Суна сказала: «Я була не впевнена, що зможу це зробити, але в мене вийшло. Я відчула легкість і незвичайний комфорт у тілі й безумовно хочу почати практикувати».

Дочка Суни, Еліф Оздоган, потрапила на захід випадково. «Насправді я не цікавлюся медитацією, але однаково вирішила прийти. Презентація практикувальників Фалуньгун привабила нас. Мене більше зацікавив той факт, що багато людей у Китаї займаються цим методом удосконалення. Фалунь Дафа краща за будь-яку іншу практику вдосконалення. Відчуття від вправ дуже різноманітні. Хоча я вперше почула про Фалуньгун, мені здалося, що я виконувала ці вправи раніше, і для мене це не склало труднощів. Я думаю, що практикуватиму Фалунь Дафа все життя, що залишилося».


Пінар Темізюрек, інструктор із синрін-йоку, уперше почула про Фалунь Дафа. Після виконання вправ вона сказала: «У якийсь момент у мене на очах виступили сльози від потоку енергії, я була готова розплакатися і насилу стримувала себе. Це незвичайна практика».


Бейхан Кет, пенсіонерка, захотіла дізнатися більше про Фалунь Дафа. Вона сказала: «Я живу в Анкарі й заїхала сюди випадково. Мені сподобалася практика. Вдосконалюватися за Фалунь Дафа — це чудово. Я думаю, що потрібно серйозно займатися самовдосконаленням». Практикувальники Фалунь Дафа дали Бейхан інформацію про місцеві пункти практики.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА

ТЕЛЕГРАМ АБО ВАЙБЕР

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ НА ОЗНАЙОМЧИЙ ВЕБІНАР ФАЛУНЬ ДАФА